Покупець має право на повернення/обмін Товару належної якості Продавцеві, якщо Товар не задовільнив його формою, габаритами, кольором або з інших причин не може бути використаним за призначенням протягом 14 днів, не враховуючі дня купівлі.
Повернення/обмін Товару належної якості проводиться, якщо він не був у використанні, збережено маркування, пакування, комплектацію, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ.
Повернення Покупцеві вартості Товару належної якості здійснюється протягом 30 календарних днів з моменту отримання такого Товару Продавцем за умови дотримання вимог про повернення Товару належної якості, чинним законодавством України.
Повернення/обмін Товару належної якості за адресою Продавця, здійснюється за рахунок Покупця та Продавцем не відшкодовується.
У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків у Товарі, Покупець особисто, в порядку та у строки, що встановлені законодавством України, має право пред’явити вимоги Продавцеві, передбачені Законом України «Про захист прав споживачів».
При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару Продавцем в своє розпорядження та фізичного доступу до такого Товару.
Розгляд вимог, встановлених законодавством України «Про захист прав споживачів» продавиться Продавцем за умови надання Покупцем документів, передбачених чинним законодавством України.
Продавець не відповідає за недоліки Товару, які виникли після його передання Покупцеві в наслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання Товару, дій третіх осіб, непереборної сили.
Покупець не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначні властивості, якщо зазначений Товар може бути використаний виключно Покупцем, який його придбав. ( в т.ч. за бажанням Покупця не стандартні розміри, характеристики, зовнішній вигляд, комплектація тощо).
Повернення Товару, у випадках, передбачених Законом та цим Договором, здійснюється за адресою, вказаною в розділі «Контакти».